BEN GELDİM

Şimdi hiç kimsenin inanası gelmedi di mi geldiğime.Ama çok şükür geldim.

Özür dilerim biraz geciktim.Sebebini anlatayım hak vericeksiniz :)

gecikirken aslında bişeylere yeni başlayıp,onlara öncelik verdim.

1. Taşındım Karadeniz'den Akdeniz'e inmek tam düşündüğüm gibi zor oldu.Deli bi denizden Samsun'dan sımsıcak bi Ova'ya  Osmaniye'ye geldim.(çok çok sıcak)

Üstelik kocam geldi,kızım geldi,evim geldi,alışkanlıklarım geldi,ideallerim geldi,hayallerim geldi.Ay kolay diil heralde bunca şeyi sırtında taşımak...

Hadi taşıdın bi de yerleştirmek,sığıştırmak gerek; yeni daracık ya da kocaman mekanlarına.

Kocam,kızım ve ben çarçabuk yerleşsek  de alışkanlıklarım,hayallerim ve ideallerim biraz büyük geldi,ama sığdırdım çok şükür; kese biçe.{Birazcık depresyonla hemencecik kesip biçiyosun hiç zor diil :)))}

Sonra evim küçük geldi.Yeni evim için yeni şeyler aldım,boşluğu kapattım,hoş yeni evim bitmediği için önce sinir harbi ile onu tamamlayıp;daha sonra boşluğunu kapattım.

2.Birkısım depresif hallere başladım,bazen söndüm,bazen yandım; Allah'a çok şükür onu da (sanırım) başarı ile tamamlayıp bitirdim.

3.Deli gibi kitaplar okudum.(25-30 tane oldu heralde,hoş Refleksoloji kitabındaki her paragrafı 13-14 kez okuduğumu sayarsan 40 -50 diyelim)

1 haftada, olmadı 3 günde yok çok uzun sürdü diyip 1 günde ve nihayet kendimi acaip kaptırıp 1 gece de 600-700 sayfalık kitaplar bitirip galiba çok uzun bi zaman uykusuz gezdim.Çaktırmayın kocama ve anneme "3 gibi felan uyudum" diyip kandırdım. Ama her ikisi de "belli sabah 8 de o yüzden sesin geliyodu" dediler.Neyse kıvırdım ya, ben ona bakarım...

"Ah ne güzeldir ama 1 kitabı okumaktan ziyade içer gibi bitirmek" diyip booolca okudum ki hala okuyorum.

4.Bu en güzeli,en kıymetlisi  ve istiyorum ki bitmesin...

bir tesadüfle   http://www.6nokta.org.tr   için kitap seslendirmeye başladım.Hala ilk kitap üstünde çalışıyorum ama hayatıma anlam katan harika bir başlangıç oldu.Umarım hayatımın bi parçası da olacak.Ve  düşündümde blog yazmak ne kadar önemli bu kadar haz veren bi işin yanında.

Hoş en nefret ettiğim şeylerden biridir sizi takip eden birinin milyonlarca gündür( ki bu 1 ay  filan demek) aynı, aynı ve aynı sayfayı (taaaam du bakiim, 3 aydır) görmesi...Ama bütün içtenliğimle özür dileyip yineliyorum, sizden çok çok daha önemli bi işim vardı.Şimdi istediğim seviyeye yaklaştığıma göre sanırım; EĞER İZİN VERİRSENİZ SİZİNLE DE BİŞEYLER PAYLAŞMAK İSTERİM.

YENİDEN HOŞBULDUM....

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !